
Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України домовилася про співпрацю з українською філією китайської компанії "Хуавей". Та, зі свого боку, знаходиться під санкціями Заходу через роботу на розвідку КНР. Про це написав на своїй сторінці у Facebook речник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Михайло Макарук, передають Патріоти України.
Зокрема, сторони підписали меморандум про державно-приватне партнерство та взаємодію у сфері кібербезпеки, кіберзахисту і телекомунікацій.

"Тепер розшифровую доступно. "Хуавей" – дочірнє підприємство, яке працює безпосередньо на Міністерство державної безпеки КНР. Грубо кажучи – це дочірнє підприємство розвідки КНР. І це доведений спецслужбами і офіційними джерелами США факт. За що, ця "корпорація" й отримала санкції", – пояснив Макарук.
"І ми віддаємо їм у вотчину нашу Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України... Я нагадаю про купу двосторонніх угод між КНР і Росією у сфері оборони та обміну інформацією. Ви там на всю голову?" – обурився він. Відзначимо, що після того, як інформація набула розголосу, новина про підписання меморандуму з "Хуавей" раптово зникла з сайту Держспецзв'язку. При спробі перейти за посиланням система видає помилку.



У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...