"Ви встали обіср*ти все, що було в моєму житті?!": Дантес публічно заступився за ексдружину Дорофєєву

Гучне розлучення співочого подружжя, Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої, й досі обговорюють шанувальники. Фани пари розділилися на два табори і сперечаються, хто ж з них вчинив правильно. Втім, Дантес проти будь-яких звинувачень в бік його колишньої, зазначають Патріоти України.

Так, нещодавно Володимир Дантес під час шоу "Пожежа" у Варшаві з Олексієм Дурнєвим та Раміною Есхакзай відповів на запитання шанувальниці у залі, яка поцікавилася, чому співак обрав саме Дашу Кацуріну. При цьому дівчина неоднозначно висловилася в бік Дорофєєвої.

"Чому ви обрали Дашу Кацуріну? Дорофєєва – явно не топ. Ні, як людина вона, напевно, така... сердечна, так?", - поцікавилася глядачка.

Таке формулювання питання викликало обурення у Дантеса, тому він заступився за колишню. "Не кривдьте моїх колишніх. Тоді і я не топ… Що це за запитання? Ви встали обісрати все, що було в моєму житті?! Мене? Мою колишню?", - обурився артист.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...