"Вибачення" на камеру СБУ не переконали: Блогерка, яка засвітила роботу ППО у Києві, отримала підозру

Співачці і блогерці, колишній дружині наркобарона Інні Вороновій вручено підозру за знімання роботи ППО в Києві. Про це розповіли джерела ЗМІ в правоохоронних органах, передають Патріоти України.

В СБУ поки не дають офіційних коментарів з цього приводу. За словами співбесідника, має також бути рішення щодо обрання блогерці запобіжного заходу.

Хто така Воронова і що вона зробила

Інна Воронова опублікувала раніше у своєму Instagram відео, на якому видно як працює в Києві система протиповітряної оборони. 16 травня за допомогою відеозвернення вона попросила вибачення, мовляв, не усвідомлювала до чого можуть призвести її дії.

В Києві виявлено ще 9 осіб, які під час ворожої атаки знімали роботу ППО і викладали в соцмережі.

Порушниками виявилися сім жінок та двоє чоловіків віком від 23 до 49 років. Правоохоронці зазначають, що своїми діями вони могли розкрити специфіку роботи ППО. Всі вони дали пояснення правоохоронцям, а зараз їх передано співробітникам Служби безпеки України для з’ясування усіх обставин. Серед заблюрених на фото є жінка, яка дуже схожа на Воронову.

Джерело: УНІАН

Наближається найсильніша у вересні магнітна буря: Як підготуватися до неї

понеділок, 25 вересень 2023, 6:58

Вже 26−28 вересня нашу планету накриє дуже сильна магнітна буря, хоча її рівень і не досягне найвищого показника G5. Такі екстремальні бурі можуть загрожувати не лише електромережам та іншій земній інфраструктурі, а й навіть самому життю на планеті, п...

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...