
Ректор Київської духовної академії УПЦ МП Сильвестр Стойчев зізнався, що захворів на коронавірус, і попросив вибачення у тих, кого міг встигнути заразити. Звернення священнослужитель опублікував на своїй сторінці у Facebook і зазначив, що діагноз підтвердив ПЛР-аналіз, передають Патріоти України.
"Після того як у Києво-Печерській Лаврі за розпорядженням мера Києва Віталія Кличка було розпочато повне обстеження на COVID-19, я також здав ПЛР-тест. І отримав повідомлення, що він виявився позитивним. Причому ні на момент тестування, ні зараз у мене немає жодних ознак гострого респіраторного захворювання. Температура також не перевищує норму", – написав Стойчев.
За його словами, після оголошення в академії карантину він намагався дотримуватися всіх його правил, однак мимоволі міг інфікувати інших осіб. "І саме про це зараз хвилююся. Тому насамперед хочу попросити вибачення у всіх, для кого міг стати джерелом зараження. Прошу у всіх вас молитов за Київську духовну академію та семінарію, її викладачів та студентів. Господь особливо відвідав нас у дні Страсної седмиці. Віримо, він дасть всім нам сили перенести ці непрості випробування", – підкреслив ректор Київської духовної академії.
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...