"Ви*бали москалів, що може бути краще?": Президент ФК "Карпати" відреагував на перемогу Бельгії над Росією (відео)

Президент львівських "Карпат" Олег Смалійчук прокоментував розгромну перемогу збірної Бельгії над Росією в 1-му турі Євро-2020. Своїми емоціями Смалійчук поділився з YouTube-каналом "Брутальний футбол", передають Патріоти України.

"Ви*бали москалів, що ще може бути краще?", - сказав Смалійчук.

"Я сподіваюся, що Росія зіграє так, щоб ми з ними зустрілися. Росія не вийде з групи? Ну, нехай шукають другого шансу. Ми-то вийдемо точно", - додав він.

Смалійчук також відповів на питання про те, як він ставиться до того, що говорять в ефірі російських телеканалів: "Я не знаю, хто і що говорить. Я всяких мишей навіть не дивлюся. Я з президентом "Руху" Григорієм Козловським дивився футбол (Бельгія - Росія, - Прим.), нас об'єднує ненависть до москалів. Це найголовніше".

"Примирення з президентом "Руху"? Коли у нас є спільний ворог, ми завжди будемо разом і будемо проти цього ворога".

Обережно! Відео містить ненормативну лексику!

Постраждають Болгарія, Румунія і Туреччина: Експерти дали прогнози щодо радіоактивного ураження в разі аварії на ЗАЕС

вівторок, 9 серпень 2022, 10:25

Російські окупанти замінували та кілька разів обстрілювали Запорізьку АЕС в Енергодарі, яка є найбільшою в Європі. Якщо на станції станеться аварія, радіоактивне забруднення загрожує зокрема Болгарії, Румунії та Туреччині. Під загрозою також південь Ук...

Росія веде ядерний тероризм: У МОЗ розповіли, що робити в разі радіаційної аварії

вівторок, 9 серпень 2022, 8:28

У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, як слід діяти в разі радіаційної аварії. У відомстві зазначили, що правила поведінки під час надзвичайної ситуації має знати кожен українець, оскільки РФ не дотримується жодних законів війни, передають...