"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку України", передають Патріоти України.

Жителі Росії почали розуміти, що все вже давно йде не "по плану". Так, в інтернеті почали масово з'являтися скарги людей, які проживають у прикордонній Бєлгородській області РФ. Росіяни розповідають, що потерпають від постійних обстрілів та не можуть жити повноцінним життям.

Так, на одному з відео 18-річна мешканка Шебекіно розповідає, що не може повноцінно навчатися та жити під постійними обстрілами. Росіянка стверджує, що неодноразово сама потрапляла під обстріли і бачила, як люди в паніці вибігали з дому буквально у спідній білизні та бігли до укриттів.

"Мені страшно усвідомлювати що діти у 7 років знають що таке "Солнцепьок" та "Гради". Ця ситуація буквально ламає психіку наших дітей. У народу не витримують нерви. Жінки плачуть практично кожен раз. Я хочу жити так само як живуть інші міста Росії", – скаржиться росіянка.

На іншому відео жителька Шебекіно у відчаї розповідає, що місто нібито розбомбили українські сили. "Місто дуже розбомблене. Ми виїхали буквально з кількома пакетами. Така ситуація напевно у багатьох жителів", – розповідає росіянка.

Водночас бійці російського добровольчого корпусу зазначають, що скоро досягнуть окраїни Шебекіно. Вони також просять місцевих мешканців залишатися у будинках та наголошують, що мирним мешканцям нічого не загрожує.

Зазначимо, що у Росії намагаються і далі створювати "красиву картинку", через це офіційні ЗМІ країни-терориста ввели модерацію щодо назви населеного пункту Шебекіно, щоб пости, які містять цю назву, приховувалися від загального перегляду.

Зокрема, така форма цензури з'явилася в російській соціальній мережі "Вконтакте". Користувачі, щоб обійти блокування, пишуть назву Шебекіно латиницею, з друкарськими помилками та пробілами.

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...