
У четвер, 6 липня подружжя журналістів Павло Вуєць і Наталія Сокирчук дивом врятувалися, вони мешкали на верхньому поверсі будинку у Львові, в який влучила російська ракета. Голова Національної спілки журналістів Павло Томіленко заявив у Facebook, що подружжя за кілька хвилин до влучання російської ракети вибігло з квартири разом із сином, передають Патріоти України.
«Вони за кілька хвилин до влучання окупантської ракети по будинку вибігли з квартири разом із сином. Тепер у колег немає ні житла, яке вони знімали у Львові, переїхавши через вторгнення з Києва, ні автомобіля. Зате живі», — зазначив він.
Видання Главком повідомило, що Павло Вуєць працює у ньому журналістом з моменту заснування видання. Його дружина, Наталія Сокирчук, до весни 2023 року також працювала кореспонденткою Главкома.
До повномасштабного вторгнення Росії Павло разом із дружиною та дитиною проживали у столиці. Проте 7 березня 2022 року родина евакуювалася до Львова. У ніч на четвер, 6 липня, в усіх областях України включно з Києвом оголошували повітряну тривогу. У Львові уламки російської ракети влучили в житловий будинок. Уже відомо про чотирьох загиблих. Також повідомлялося про пошкодження об'єкта критичної інфраструктури.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...