Вибух на проспекті у Харкові: Спливли подробиці про жорстокість підозрюваного та стан постраждалих

Чоловік побив і вигнав з дому власну бабусю.

Харківський зловмисник, який напередодні ввечері влаштував вибух на проспекті Гагаріна, перед цим побив і вигнав з дому власну бабусю. Про це йдеться в сюжеті "Сьогодні", передають Патріоти України.

За словами місцевих жителів, затриманий часто випивав і чіплявся до молоді. Жив він з бабусею Надією, яка також страждала від його агресії. Журналісти зустріли її, коли та намагалася потрапити додому.

"Бачите, як вдарив. І під дупу - "йди на**й звідси". Вибачте, я кажу, як він мені говорив. А то, каже, як у*бу - то ти і ніг не піднімеш. Ну, я і пішла", - розповіла жінка.

Зараз йому загрожує покарання аж до довічного ув'язнення - за замах на вбивство і незаконне зберігання боєприпасів. Майже всі постраждалі під час вибуху отримали незначні поранення і перебувають під наглядом медиків. Найбільше постраждав 18-річний юнак - з нього витягли не менше 10 осколків гранати.

"Він терміново прооперований. Видалені всі осколки. Нині стан пацієнта середньої тяжкості, стабільний. Прогноз на одужання сприятливий", - зазначив заступник головлікаря Борис Мамаєв. Примітно, що сам чоловік, який кидав гранату, від вибуху не постраждав.

Таємниці графіті Софії Київської. Унікальний життєпис княжих часів України-Русі

вівторок, 22 червень 2021, 8:10

Ансамбль Софійського собору, споруджений Володимиром Великим та його сином Ярославом Мудрим, є не лише унікальною пам’яткою архітектури і монументального живопису, але і вмістилищем безцінних графіті 11-13 століть - важливим історичним джерелом. Собор ...

Щасливі громадяни СРСР очима "шпигуна": Спливли фото висланого французького туриста

вівторок, 22 червень 2021, 7:50

​"Ці знімки викривають фантазії про якийсь там "золотий вік". Саме ці фото послужили причиною того, що радянські власті визнали чоловіка шпигуном та вислали з країни. У мережі опублікували серію знімків життя в СРСР 1960-х років, які зробив турист з Фр...