Вибух у квартирі під Дніпром: З'явилася трагічна новина про долю депутата

Депутат міської ради Новомосковська Дніпропетровської області Андрій Олександрович помер в лікарні. Туди його доставили після вибуху в його власній квартирі. Як пишуть місцеві ЗМІ, загиблий також працював журналістом в одному з міських видань, передають Патріоти України.

За даними його колег, чоловік в результаті вибуху і пожежі отримав сильні опіки I-II ступеня, медики боролися за його життя, але врятувати не змогли. Відомо, що чиновнику було 39 років.

За попередньою версією, чоловік цілеспрямовано влаштував вибух в своїй квартирі. Крім нього в той момент в оселі нікого не було. Місцеві ЗМІ зазначають, що останнім часом загиблий був замкнутим в собі і досить небагатослівним.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...