Вибух у квартирі під Дніпром: З'явилася трагічна новина про долю депутата

Депутат міської ради Новомосковська Дніпропетровської області Андрій Олександрович помер в лікарні. Туди його доставили після вибуху в його власній квартирі. Як пишуть місцеві ЗМІ, загиблий також працював журналістом в одному з міських видань, передають Патріоти України.

За даними його колег, чоловік в результаті вибуху і пожежі отримав сильні опіки I-II ступеня, медики боролися за його життя, але врятувати не змогли. Відомо, що чиновнику було 39 років.

За попередньою версією, чоловік цілеспрямовано влаштував вибух в своїй квартирі. Крім нього в той момент в оселі нікого не було. Місцеві ЗМІ зазначають, що останнім часом загиблий був замкнутим в собі і досить небагатослівним.

Зарплати 1 млн грн на рік і безкоштовна медицина: Українка розповіла, як це - жити в Новій Зеландії (фото)

субота, 15 травень 2021, 21:18

Українка на ім'я Софія родом з Івано-Франківська поділилася особистим досвідом про життя емігранта в Новій Зеландії. Навіть попри те, що з сім'єю вона переїхала жити в цю країну лише 3 місяці тому, дівчина все ж відчула величезну різницю між Україною т...

Матч ЧУ довелося зупинити: У Кривому Розі вболівальники з палицею напали на арбітра прямо на полі (відео)

субота, 15 травень 2021, 20:57

У Кривому Розі матч 22-го туру Другої ліги чемпіоната України з футболу між "Кривбасом" і "Металургом" був перерваний через заворушення, яки були влаштовані вболівальниками команди гостей, повідомляють Патріоти України. На 14-й хвилині за рахунку 2:0 к...