Видає результат за 20 хвилин: У Британії розробили новий тест на COVID-19

У Великій Британії заявили про створення надійного тесту на коронавірусну інфекцію COVID-19, який дає результат менш ніж за 20 хвилин. Про це повідомляє видання Medical Express, передають Патріоти України.

На жаль, на сьогодні найточніші тести на коронавірус перевіряють зразок протягом кількох годин, а швидкі тести часто видають помилковий результат. Відтак професора Стівен Бастін розробив тест, який називається Cov2-ID і видає результат через 20 хвилин після початку тестування.

Тест за короткий проміжок часу вміє визначати три вірусні мішені, по яких аналізує стан організму. Перші експерименти показали, що він є на 100% точним.

"Тести повинні не лише чітко визначати інфікованих, але і робити це досить швидко, щоб заражена людина не встигла передати вірус іншим. Наша система передбачає, що людина чекає всього 20 хвилин і відразу дізнається результат тестування. Якщо результат позитивний, хворий відразу ж відправляється додому на самоізоляцію", – пояснив професор.

Розробник вважає, що систему тестування можна буде поставити не лише в стаціонарних лабораторіях, але і в громадських місцях – вокзалах, аеропортах, школах і офісах. У статті додається, що на сьогодні Cov2-ID є найшвидшим і найбільш надійним тестом в світі.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...