Видали себе самі: СБУ викрила митників, які зняли на відео "святкування" вдалої оборудки

Інспектори отримували зиск з кожної фури, яку оформлювали у своїй зоні відповідальності.

Служба безпеки України викрила на корупції митників в Івано-Франківську. Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

Правоохоронці викрили корупційну схему, організовану інспекторами на Галицькій митниці в Івано-Франківську. За інформацією, вони поставили "на потік" вимагання хабарів від компаній імпортерів та експортерів. У відповідь гарантували не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення. Інспектори отримували зиск з кожної фури, яку оформлювали у своїй зоні відповідальності.

"Співробітники СБУ викрили одразу чотирьох інспекторів. Вони здійснили понад 3 тисячі операцій з митного оформлення вантажів і транспортних засобів. І загалом встигли "заробити" більше ніж 3 мільйони гривень", – йдеться в повідомленні.

Митники зняли на відео "святкування" вдалої оборудки. Якщо провину митників доведуть, їм загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...