Міністерка охорони здоров’я Шрі-Ланки Павісра Ваньяраччі отримала позитивний тест на коронавірус. До цього вона пропагувала рослинний сироп, який «дає довічний імунітет від коронавірусу», передають Патріоти України з посиланням на BBC Україна.
Сироп виготовляє місцевий знахар. Він розповів, що рецепт «ліків» побачив у пророчому видінні. До складу напою входять мед і мускатний горіх.
Лікарі спростували надзвичайні властивості сиропу, проте до села, де живе знахар, вирушили тисячі людей.
Міністерка публічно вживала сироп і розповідала, що його вживання має зупинити поширення коронавірусу. Вона стала четвертим членом уряду Шрі-Ланки, хто захворів на коронавірус. Раніше ще один міністр, який вживав сироп, також отримав позитивний тест на COVID-19.
Ваньяраччі пішла на самоізоляцію. Також ізолюються люди, з якими вона контактувала в останній час.
На Шрі-Ланці зареєстровано понад 56 тисяч випадків захворювання на коронавірус. 276 людей померли. В останні місяці кількість хворих зростає.
Країна схвалила використання вакцини Oxford/AstraZeneca, перші дози якої мають прибути до Шрі-Ланки наступного тижня.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...