Міністерка охорони здоров’я Шрі-Ланки Павісра Ваньяраччі отримала позитивний тест на коронавірус. До цього вона пропагувала рослинний сироп, який «дає довічний імунітет від коронавірусу», передають Патріоти України з посиланням на BBC Україна.
Сироп виготовляє місцевий знахар. Він розповів, що рецепт «ліків» побачив у пророчому видінні. До складу напою входять мед і мускатний горіх.
Лікарі спростували надзвичайні властивості сиропу, проте до села, де живе знахар, вирушили тисячі людей.
Міністерка публічно вживала сироп і розповідала, що його вживання має зупинити поширення коронавірусу. Вона стала четвертим членом уряду Шрі-Ланки, хто захворів на коронавірус. Раніше ще один міністр, який вживав сироп, також отримав позитивний тест на COVID-19.
Ваньяраччі пішла на самоізоляцію. Також ізолюються люди, з якими вона контактувала в останній час.
На Шрі-Ланці зареєстровано понад 56 тисяч випадків захворювання на коронавірус. 276 людей померли. В останні місяці кількість хворих зростає.
Країна схвалила використання вакцини Oxford/AstraZeneca, перші дози якої мають прибути до Шрі-Ланки наступного тижня.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...