Виглядає фантастично! Італійська студія розробила проєкт плаваючого міста у вигляді черепахи (фото)

Італійська дизайнерська студія Lazzarini розробила концепт плаваючого міста, що зовні нагадує черепаху. Якщо проєкт вдасться реалізувати, то він стане найбільшою у світі плаваючою конструкцією. Будувати його планують у Саудівській Аравії, передають Патріоти України.

Як повідомляється на сайті компанії, плаваюче місто живитеметься від сонячної енергії, воно розраховане на одночасному перебування на ньому близько 60 тисяч людей. За попередніми оцінками, проєкт оцінили у 8 млрд доларів.

Концепт зветься Pangeos, у плавучому місті будуть готелі, торгові та розважальні центри, парки, для літаків обладнають злітно-посадкову смугу, а для гелікоптерів – відповідні майданчики.

Ширина міста складе 550 метрів, а довжина – 610. Будівництво займе близько восьми років. У Lazzarini сподіваються, що реалізувати амбітний проєкт вийде після періоду краудфандингу, пов'язаного з NFT. Інженери кажуть, що спеціально для цього нього доведеться збудувати гігантську верф.

Гігантський корпус Pangeos з осіданням 30 метрів складається з дев'яти різних носових частин і поділений на кілька блоків. Його хочуть оснастити дев'ятьма високотемпературними надпровідниковими двигунами, кожен потужністю 16 800 к.с., що працює від різних бортових джерел енергії. Завдяки їм місто зможе розвинути швидкість у п'ять вузлів.

Під час плавання великі крила отримуватимуть енергію від хвиль, що розбиваються. Ще однією особливістю Pangeos є те, що воно плаватиме без викидів, не забруднюючи моря та океани. Свою назву Pangeos бере від Пангеї, суперконтиненту, що існував мільйони років тому в пізньому палеозої та ранньому мезозої.

Чотири прадавні українських слова, які викорінила радянська влада заради наближення солов'їної до мови "старшого брата"

середа, 27 вересень 2023, 5:35

За часів СРСР багато автентичних слів на території сучасної України замінили російськими аналогами, які зараз багато хто вважає їх українськими. Про деякі з них розповідає освітній канал «Солов’їну треба знати».

Поліція перекопала українці господарство, шукаючи скарби, котрі селянка сховала під час повітряної тривоги і забулась де саме

середа, 27 вересень 2023, 3:25

У Тернопільській області поліція перекопала жінці господарство, оскільки та забула, де в перші дні війни закопала ювелірні вироби, і звинувачувала свого сусіда у крадіжці. Про це повідомили в поліції Тернопільської області. До правоохоронців звернулася...