Виглядає гарно та моторошно: Мешканка Сибіру виявила унікальний блакитний гриб (фото)

Мешканка російського Новосибірська Тетяна Шитліна розповіла, що випадково знайшла в лісі невідомий гриб. На своїй сторінці в Facebook сибірячка розповіла, що знахідка була зроблена в Караканському лісі, передають Патріоти України.

За словами жінки, вона відразу сфотографувала незвичайний блакитний гриб, проте зрізати його побоялася, оскільки вважала, що він може бути дуже отруйним. При цьому її підписники відразу зазначили, що сам колір знахідки вже наводить на них жах, і вони практично не сумніваються в тому, що цей гриб є одним з найбільш отруйних. Однак пізніше любителька грибного полювання самостійно змогла з'ясувати, який гриб вона знайшла в лісі. Виявилося, що це дуже рідкісний червонокнижний гриб, що практично не зустрічається в природі.
«Всі, хто подумав, що цей прекрасний гриб - просто поганка, були неправі. Це червонокнижний гіднеллум блакитний», - написала мешканка Новосибірська. Як вона наголосила, вона має членство в грибний групі, де дуже багато експертів, і відразу виклала знімок, щоб грибні знавці визначили знахідку. Потрібно зазначити, що незважаючи на те, що гіднеллум блакитний є червонокнижних грибом, в їжу вживати його не можна. Він зустрічається дуже рідко, виключно в хвойних лісах, а діаметр його капелюшку може досягати 20 см.

"Замість якісного лікування - ампутація кінцівок": В окупованому Маріуполі спортсмен залишився без ніг

вівторок, 5 липень 2022, 7:12

В окупованому росіянами Маріуполі не вистачає ліків. Через це місцеві жителі не отримують достатніх медичних послуг, іноді навіть позбуваються кінцівок. Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, передають Патріоти України. Жителі окупо...

Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...