Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України.

Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою до барселонського модифікатора Оскара Маркеса, оскільки операція незаконна в його рідній країні.

Хірург успішно провів процедуру, відому як ринотомія, в результаті чого у Ентоні залишилася зяюча діра на обличчі.

"Спасибі тобі @oscarmarquezbodymod, ти запам'ятаєш моє життя... Тепер я можу ходити з високо піднятою головою завдяки тобі, я пишаюся тим, що ми зробили разом", - подякував хлопець хірургу в своєму Instagram.

Відзначається, що це не перша незвичайна операція, яку зробив самопроголошений інопланетянин. Йому також хірургічним шляхом видалили обидва вуха, розрізали язик скальпелем.

Крім того, він наважився зробити собі татуювання очних яблук, хоча чорнила можуть осліпити, вставив шкірні імплантати в обличчя, що надає його шкірі більш рельєфну текстуру. Тепер у нього на лобі шишки, як у рептилій, і різкі лінії на вилицях.

Незважаючи на колись яскравий вигляд до операції, Ентоні не шкодує про свою трансформацію.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...