Виглядає неприємно: В Австралії на пляжі знайшли загадкового "вбивцю собак" (фото)

Морський житель нагадував жовто-чорну безформну масу.

В Австралії місцевий житель знайшов на пляжі дивну істоту, яку охрестили "вбивцею собак", передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.
Місцевий житель знайшов істоту на пляжі Лейтон поблизу австралійського міста Перт. Морський житель нагадував жовто-чорну безформну масу. Чоловік зняв істоту і опублікував її фото в мережі. Користувачі зазначили, що ця істота є "вбивцею собак". До коментарів приєднався професор з департаменту біологічних наук університету Маккуорі Кулум Браун. Фахівець розповів, що на знімку зображена аплізія, яку ще називають морським зайцем.

Ці черевоногі молюски в захисних цілях використовують чорнило, що містить токсини. Вони можуть викликати м'язові спазми, тремор, нудоту або навіть напад і смерть у собаки, якщо вона з'їсть молюска. Біолог порадив господарям вихованців, які зіткнулися з морським зайцем - показати тварину ветеринару.

Наша гордість: Український курсант став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 20:46

Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Український курсант Антон Совенко отримав звання найкращого іноземного випускника британської Королівської війсь...

Хіти тижня. Люди не можуть сидіти вдома: У Кабміні зробили важливу заяву щодо термінів карантину

понеділок, 6 квітень 2020, 20:30

Карантин в Україні через коронавірус,можливо, буде значно ослаблений менш ніж через два-три місяці після його введення, оскільки потрібно запускати економіку країни і забезпечити громадян роботою. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV ...