Виглядає неприємно: В Австралії на пляжі знайшли загадкового "вбивцю собак" (фото)

Морський житель нагадував жовто-чорну безформну масу.

В Австралії місцевий житель знайшов на пляжі дивну істоту, яку охрестили "вбивцею собак", передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.
Місцевий житель знайшов істоту на пляжі Лейтон поблизу австралійського міста Перт. Морський житель нагадував жовто-чорну безформну масу. Чоловік зняв істоту і опублікував її фото в мережі. Користувачі зазначили, що ця істота є "вбивцею собак". До коментарів приєднався професор з департаменту біологічних наук університету Маккуорі Кулум Браун. Фахівець розповів, що на знімку зображена аплізія, яку ще називають морським зайцем.

Ці черевоногі молюски в захисних цілях використовують чорнило, що містить токсини. Вони можуть викликати м'язові спазми, тремор, нудоту або навіть напад і смерть у собаки, якщо вона з'їсть молюска. Біолог порадив господарям вихованців, які зіткнулися з морським зайцем - показати тварину ветеринару.

Резонанс тижня. Фанати у скорботі: Померла українська актриса з серіалу "Кріпосна" (фото)

четвер, 6 серпень 2020, 2:00

Відома українська актриса театру імені Лесі України Оксана Вороніна померла після тривалої боротьби з важкою хворобою. Їй було 53 роки. Про смерть артистки повідомили на Facebook-сторінці театру, де вона працювала майже 20 років, передають Патріоти Ук...

Хіти тижня. Спочатку не повірив своїм очам: Відпочивальник показав моторошну знахідку на пляжі в Одесі (відео)

четвер, 6 серпень 2020, 1:00

В Одесі на пляжі "Дельфін", де до цього часу перебуває затонулий танкер Delfi, з якого в море продовжує потрапляти нафта, в п'ятницю, 31 липня, на берег викинуло мертвого дельфіна. Відповідне відео в Facebook опублікував одесит Віталій Гілевич, передаю...