
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх за перемогу в сезоні Діамантової ліги отримала 70 тисяч доларів, повідомляють Патріоти України.
За перемогу на етапі Діамантової ліги атлети одержують по 10 тисяч доларів, а за золото у фіналі – 30 тисяч. Українська стрибунка у висоту виграла всі чотири етапи та фінал сезону. Таким чином, призові Магучіх становили 40+30 тисяч доларів, тобто 70 тисяч доларів.
Нагадаємо, що Діамантова ліга є щорічною серією престижних комерційних змагань із легкої атлетики. Як повідомлялося, у 2024 році Ярослава Магучіх втретє поспіль виграла сезон Діамантової ліги.
Крім того, Магучіх стала олімпійською чемпіонкою Ігор-2024 у Парижі. Для здобуття нагороди спортсменці вистачило взяти з першої спроби висоту 2 м. Також українка є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу у приміщенні та на відкритому повітрі та чемпіонкою Європи.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...