Це може бути велика загроза: Виявлено невідомий коронавірус, який можуть поширювати собаки

Вчені з США і Малайзії виявили раніше не відомий коронавірус. Він, швидше за все, передається від собак до людини. Про це повідомляє The Hill. У 2018 році вчені проаналізували мазки з носа понад 300 пацієнтів, які лікувалися від пневмонії в Малайзії. У восьми з них був виявлений раніше не виявлений коронавірус, який вчені назвали CCoV-HuPn-2018, передають Патріоти України.

Коронавірус CCoV-HuPn-2018, який раніше інфікував тільки собак, став заражати людей, повідомили вчені. Поки не відомо, чи може вірус передаватися від людини до людини і як імунітет людей може з ним справлятися.

"Зараз ми не бачимо причин очікувати нової пандемії від цього вірусу, але я не можу виключати, що він ніколи в майбутньому не викличе стурбованість", - заявила Анастасія Власова, одна з вчених, що займалися дослідженням, з Університету штату Огайо. Зазначається, що у собак, які заражені цим коронавірусом, відзначалися проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Сиротами стали 8 дітей: У Житомирській області на міні підірвався автомобіль із подружжям (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 13:00

У середу вдень, 7 грудня, в Олевській громаді Житомирської області на дорозі між селами підірвався автомобіль "Форд Транзит", в якому їхали чоловік та жінка, подружжя загинуло, і сиротами стали 8 дітей. Правоохоронці дізналися про вибух в Житомирській ...

Душив, цілував, вигадував покарання-збочення: Підопічні вчителя малювання з Вінниці розповіли, як той розбещував дітей

четвер, 8 грудень 2022, 11:40

Батьки гадали, що з їхніми донечками все гаразд... Нелюд залякував дітей: «Кому повірять, тобі чи мені?». Днями Вінницю сколихнула жахлива історія. 55-річний вчитель малювання під прикриттям художнього гуртка понад 10 років розбещував дітей у себе вдо...