Це може бути велика загроза: Виявлено невідомий коронавірус, який можуть поширювати собаки

Вчені з США і Малайзії виявили раніше не відомий коронавірус. Він, швидше за все, передається від собак до людини. Про це повідомляє The Hill. У 2018 році вчені проаналізували мазки з носа понад 300 пацієнтів, які лікувалися від пневмонії в Малайзії. У восьми з них був виявлений раніше не виявлений коронавірус, який вчені назвали CCoV-HuPn-2018, передають Патріоти України.

Коронавірус CCoV-HuPn-2018, який раніше інфікував тільки собак, став заражати людей, повідомили вчені. Поки не відомо, чи може вірус передаватися від людини до людини і як імунітет людей може з ним справлятися.

"Зараз ми не бачимо причин очікувати нової пандемії від цього вірусу, але я не можу виключати, що він ніколи в майбутньому не викличе стурбованість", - заявила Анастасія Власова, одна з вчених, що займалися дослідженням, з Університету штату Огайо. Зазначається, що у собак, які заражені цим коронавірусом, відзначалися проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Зима неочікувано повернулась: Що тепер робити з автівкою

середа, 29 березень 2023, 1:00

Похолодання в середині весни не бувають довгими, але неприємностей можуть накоїти чимало. Раптове похолодання після приємного тепла не просто зіпсувало нам весняний настрій. Багато хто з водіїв вже встиг укомплектувати машину по-літньому, і що тепер р...

Здійснив більше 80-ти бойових вильотів: Під час завдання загинув український льотчик (фото)

середа, 29 березень 2023, 0:29

Під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї, штурман Денис Кирилюк. Про це повідомляє 831-а бригада тактичної авіації у Facebook, передають Патріоти України. "Пілот винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, який зд...