Виявились непотрібними якомусь "слузі": На Сумщині додумались під час карантину звільнити 47 медиків. Прокуратура завела справу

Прокуратура перевіряє законність звільнення під час карантину 47 медичних працівників на Сумщині, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора

Сумська місцева прокуратура 1 квітня 2020 року розпочала кримінальне провадження за фактом порушення законодавства про працю під час звільнення 47 медичних працівників (ч. 1 ст. 172 КК України)".

Підставою для відкриття провадження став відеосюжет, оприлюднений на одному з телеканалів. У ньому повідомили, що у сумському пологовому будинку під час карантину звільняють з роботи медиків з порушеннями вимог чинного законодавства.

Згідно із повідомленням, під скорочення підпали пільгові категорії осіб, зокрема, матері-одиначки, особи, яким залишилося 1-2 роки до виходу на пенсію тощо.

Прокуратура встановлює правомірність звільнення медиків в умовах пандемії. Досудове розслідування доручено слідчим Сумського відділу поліції.


Удар по кишені! Українцям перерахують тарифи на воду: Ось скільки коштуватиме кубометр через кілька днів

субота, 27 червень 2026, 23:03

В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...

Видатний шедевр культури зниклої цивілізації: В Іспанії археологи виявили "колісницю богів" доримської епохи

субота, 27 червень 2026, 22:17

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...