Виявились непотрібними якомусь "слузі": На Сумщині додумались під час карантину звільнити 47 медиків. Прокуратура завела справу

Прокуратура перевіряє законність звільнення під час карантину 47 медичних працівників на Сумщині, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора

Сумська місцева прокуратура 1 квітня 2020 року розпочала кримінальне провадження за фактом порушення законодавства про працю під час звільнення 47 медичних працівників (ч. 1 ст. 172 КК України)".

Підставою для відкриття провадження став відеосюжет, оприлюднений на одному з телеканалів. У ньому повідомили, що у сумському пологовому будинку під час карантину звільняють з роботи медиків з порушеннями вимог чинного законодавства.

Згідно із повідомленням, під скорочення підпали пільгові категорії осіб, зокрема, матері-одиначки, особи, яким залишилося 1-2 роки до виходу на пенсію тощо.

Прокуратура встановлює правомірність звільнення медиків в умовах пандемії. Досудове розслідування доручено слідчим Сумського відділу поліції.


Це здивує! Соціологи назвали несподівану причину падіння народжуваності в КНР

середа, 24 червень 2026, 14:58

Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...

Бронювання анулюють одним рішенням: Ось хто втратить захист уже незабаром

середа, 24 червень 2026, 13:40

Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...