"Виїхав? То можеш і не повертатися!": Пластичний хірург Камінський, який втік за кордон, розлютив українців постом про мову

Зірковий пластичний хірург Едгар Камінський опублікував життєрадісні фото з-за кордону та заговорив про мови. Лікар, який ще на початку повномасштабного вторгнення покинув Батьківщину, нині мешкає та працює в Італії. У своїх соцмережах він поділився світлинами з Бельгії та додав неоднозначний підпис, наголошуючи на перевагах декількох офіційних мов, передають Патріоти України.

«Бельгія. Три офіційні мови: нідерландська, французька, німецька… Красива, сучасна, стабільна країна», – наголосив Камінський.

Українці гнівно відреагували на натяки відомого хірурга й зауважили, що зі своїми здібностями та вміннями він міг би врятувати сотні життів військових на Батьківщині, а натомість утік до Європи.

Користувачі написали десятки коментарів, деякі запитали у Камінського, як йому вдалося виїхати з України під час воєнного стану.

Хірург мав власну клініку у Києві, однак закрив її минулого року. «З 2022 року розпочав незалежну хірургічну кар'єру в Італії. Італія – одна з країн, яка офіційно дозволяє працювати українським спеціалістам з початку війни в Україні. Це плюс для моїх клієнтів, бо ще до війни більшість прилітала з інших країн. Тепер я ближче», – зауважив раніше Камінський.

Зауважимо, у березні минулого року хірург розповідав, що його діти перебувають у Нідерландах, а йому пропонують роботу за кордоном. Проте він не хоче залишати Батьківщину, оскільки впевнений, що Україна переможе у війні.

«Мою клініку вже запрошують на роботу до Європи і навіть за океан, приємно, що все ж таки працювати в інших країнах ми можемо одразу. Але я точно знаю, що, починаючи свій бізнес в іншій країні, я вже не повернуся, я заберу із собою увесь склад клініки, хто погодиться. Але що тоді буде з країною, якщо так зроблять усі і всі ми поїдемо назавжди?» – писав Камінський.

Згодом лікар закликав не критикувати земляків, які виїхали за кордон та не лаятися через російську мову.

«Якщо українці почнуть сваритися через те, хто спілкується українською, а хто ні, через те, хто зміг поїхати з країни, а хто не зумів, хто займається волонтерською діяльністю, а хто ні, тоді можна вважати, що ворог досяг мети», – зауважив пластичний хірург.

«Якщо українець з заходу не буде підтримувати українця зі сходу, бо той не спілкується українською – тоді війна триватиме ще довго», – переконаний Камінський.

«Якщо деякі люди й надалі будуть писати й говорити «Раз ти покинув Україну, ми тебе більше ніколи тут не чекаємо», тоді ще довго триватиме війна. На жаль, наразі багатьох українців не цікавить, чи все добре у співвітчизників, чи живий ти і здоровий... Головне – щоб не виїхав з України», – додав лікар.

Після цього співачка Слава Камінська заступилася за колишнього чоловіка перед хейтерами. Жінка спростовувала чутки, що Едгар втік за кордон. Вона показала чеки грошових переказів на потреби України та, зокрема, ЗСУ з рахунків пластичного хірурга та його клініки на суми від 35 тис. грн до майже 3 млн.

"Соціальний тариф" на газ: Українців попередили про нову схему шахраїв

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:43

У "Нафтогазі України" попередили про шахрайську схему, в якій використовується інформація про нібито "соціальний тариф" на газ. Аферисти пропонують довірливим людям "перейти на тариф 4 грн за кубометр", але насправді крадуть персональні та банківські д...

"Гриневич, Шкарлет та Лісовий - немовлята у порівнянні з ним!": Викладача КНУ Шевченка звинувачують у плагіаті

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:27

Доцента кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філософських наук Василя Семикраса звинувачують у плагіаті, зокрема з російських джерел, інформують Патріоти України. Велику кількі...