Вийшла у піжамі із дому та зникла: У Львові знайшли мертвою 19-річну студентку (фото)

19-річну Анастасію Стахів знайшли мертвою у воді на Піскових озерах у Львові. Напередодні вона зникла з дому вночі. Відомо, що загибла була одягнена лише в піжаму, повідомляють Патріоти України.

Загибла зникла 27 жовтня вночі. Поліція оголосила студентку в розшук зранку наступного дня. У ЗМІ кажуть, що студентка мала намір скоїти самогубство.

Залишила передсмертну записку

19-річну львів’янку Анастасію Стахів зникла зі свого будинку на вулиці Глибокій. Згодом повідомили, що дівчину знайшли мертвою. Інформацію опублікували львівські волонтери, які разом з поліцією долучилися до пошуків дівчини.

Тіло студентки знайшли у воді на Піскових озерах, приблизно за 1,7 км від її будинку. У коментарі ZAXID.NET, поліція підтвердила знахідку тіла, але особу загиблої ще встановлюють.

За даними від правоохоронців, дівчина залишила вдома передсмертну записку, де зазначила, що хоче скоїти самогубство. Відомо, що Анастасія Стахів була студенткою Львівської політехніки, навчалася на спеціальності "Архітектура та містобудування".

Так гроші потрібні? Тіна Кароль розчарувала багатьох українців візитом до Білорусі та інтерв'ю пропагандистам кривавого диктатора

неділя, 28 листопад 2021, 17:11

Співачка Тіна Кароль дала інтерв'ю пропагандистському ресурсу самопроголошеного президента Білорусі, диктатора Олександра Лушашенка БЕЛТА. Зокрема українська співачка, що відмовилась від гастролей до Росії з 2014 року, мило щебетала про виробництво чер...

"Голодна туса": У Львові блогери веселилися в День пам'яті жертв Голодомору, влаштувавши бенкет та еротичне шоу

неділя, 28 листопад 2021, 16:59

Гості не соромилися роздягатися, стояти на столах з їжею, брати участь у вульгарних конкурсах та еротично танцювати. Українські блогери в День пам'яті жертв Голодомору влаштували гучну вечірку з нагоди дня народження Олександра Заліска. У мережі розкри...