Вийшли з окопу за кілька секунд до "прильоту": Військові зняли неймовірний порятунок побратимів

Українські військові на фронті дивом змогли врятуватися. Через кілька секунд після початку їх переміщення російські окупанти вдарили по позиціях, де перебували захисники. Цей момент вдалося зняти їх побратимам, відео вже розлетілося в мережі, передають Патріоти України.

Один з українських військових на передовій уточнив, чи живі його побратими, які перебували ближче до ворожих позицій. Всі вони були цілі.

Військовий ніби відчув, що з ними може щось статися, і наказав якомога швидше покинути ці позиції. Захисники вийшли з окопу і попрямували в інший. Саме в цей момент по окопу вдарив ворожий снаряд. "Я їх врятував, братан, я їх врятував", - радісно крикнув військовий.

Дивіться відео про неймовірний порятунок військових:

У відео є нецензурна лексика

Військові врятувалися, вибігши з окопу за кілька секунд до "прильоту" / фото: скріншот

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"? Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...