
Поліція зупинила чоловіка на вулиці з проханням надати документ, їх у нього не виявилося. Його звинуватили в порушення карантину та оштрафували на кругленьку суму. Регіон в цей час знаходився в "зеленій" зоні, передають Патріоти України.
Інцидент стався в селі Хмелів Роменського району. На сум'янина склали адміністративний протокол за порушення правил карантину, оголошеного через поширення коронавірусу. У суді рішення поліції визнали законним і оштрафували громадянина на 17 000 грн, передає UBR.
Суддя своєю чергою вказав, що, згідно з "карантинною" постановою Кабміну, обов'язковою умовою для "зеленої" зони є перебування на вулицях з документами, що засвідчують особу. Таким чином, чоловікові присудили штраф у розмірі 1000 неоподатковуваних податків мінімумів доходів громадян та зобов'язали сплатити розмір судового збору – 454 грн. Відповідач має 10 днів на оскарження такого рішення.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...