Вийшов погратися на вулиці: Чотирирічного хлопчика розтерзали і з'їли дикі свині

Тварини напали на дитину і потягли її на сміттєзвалище поблизу.

На околиці індійського міста Хайдарабад сталася страшна трагедія. Чотирирічного хлопчика з бідної сім'ї, який вийшов погуляти на вулиці, вбили дикі свині, передають Патріоти України.

Тварини напали на дитину і потягли її на сміттєзвалище поблизу. Там вони розірвали його і частково з'їли тіло. Батьки, які розшукували хлопчика, прибули на звалище, коли поліцейські намагалися ідентифікувати жертву. Дитину доставили в лікарню, але там змогли лише констатувати її смерть.

Як повідомляє видання Telangana Today, місцеві жителі давно скаржилися на свиней, які безперешкодно бродять по вулицях, але влада скарги ігнорувала.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...