"Виходь, хохол, різати буду": "Кіборг" розповів про настрашніші моменти боїв за ДАП

За словами Віталія Пясецького, кілька разів він готувався проститися із життям.

Під час атак на Донецький аеропорт кремлівські найманці використовували гранати з газом. Про це розповів колишній молодший сержант 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Віталій Пясецький, передають Патріоти України.

Віталій обороняв ДАП з 13 по 19 січня 2015 року. За його словами, за ці дні він кілька разів мирився з тим, що загине. Бої відбувалися на ультракоротких дистанціях. Пясецький розповів про один із найстрашніших моментів, який стався вдень 16 січня - тоді почалася газова атака.
"Ми стояли на посту, коли бойовики пішли на штурм. 15 числа вони зайняли верхні поверхи, причому спрямованим підривом пробили дірки в стелі (...) І раптом ми побачили дим. Вирішили, що нас закидають димовими шашками. А потім почалося. Обличчя заливали сльози і соплі, у когось відкрилася блювота, кашель такий - здається, що зараз розірвуться легені. Люди просто корчилися на підлозі. І ось тут почалася паніка - ніхто не знав і не розумів, що робити. Я стягнув шапку, наплював на неї і приставив до очей. Хоч якийсь захист... ", - розповів колишній військовий.
Пясецький згадав про ще один інцидент, який стався під час оборони Донецького аеропорту 14 січня. За його словами, тоді сепаратисти перебували на другому поверсі і в підвалі. А українські бійці - між ними. "14 числа я чув, як хтось з кавказьким акцентом кричав: "Ей, хохол, виходь. Зараз ми з тобою покуримо, а потім я тебе різати буду". Пізніше, коли нас трошки затиснули в кутку терміналу, а з підвалу (перед нашим постом був спуск в підвал) постійно кидали гранати (вони не могли вийти і стріляти прямо по нас, бо отримали б відповідь, тому кошмарили саме так), кричали вже з конкретно російським говором: "Шо, с ... ки, думаєте живими звідси вийдете? Ви ще все тут відбудовувати будете", - розповів "кіборг".
Джерело: Факты

ПриватБанк знімає половину пенсії чи зарплати без дозволу: Названо випадки, коли законно позбавлять грошей

понеділок, 25 вересень 2023, 9:14

В Україні банки мають право без дозволу клієнтів списувати частину зарплати чи пенсії. Усього є кілька випадків, коли банк змушений іти на такий крок, передають Патріоти України. Як йдеться у відповіді ПриватБанку на скаргу клієнта, списувати гроші із...

Жінки і чоловіки по-різному відчувають смак алкоголю: Що дізналися вчені

понеділок, 25 вересень 2023, 8:57

Дослідники давно відзначають різницю у звичках споживання алкоголю між жінками та чоловіками та у тому, як розвивається у різних статей алкогольна залежність. І, схоже, що вони ще на крок наблизились до розгадки цієї таємниці, а значить, і відкриття еф...