"Виходили зі школи готовими сорокалітніми продавчинями": Мережу вразило фото радянських випускниць

Школа в СРСРУ мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало учениць старших класів. Користувачі звернули увагу на те, що дівчата виглядають набагато старшими за свій вік. Архівний знімок з'явився в Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Завжди було цікаво, чому в СРСР 17-18-річні дівчата виглядали років на 40", – підписала фото авторка публікації Віра Ізмайлова. У коментарях багато користувачів написали, що причина такої зовнішності юних дівчат – у тодішньому способі життя, моді та манері вдягатися.

Школярки в СРСР
"У всіх на головах хімія. Так чудово!", "Вищий пілотаж 70-х", "Таке життя було. Виходили зі школи готовими сорокалітніми продавчинями", "Всі гроші витратили на дешеву" хімію", а на макіяж не залишилося", "У такій формі що колір, що тканина... Прощавай молодість... І з зачісками тіток із гастронома", – пишуть, зокрема, вони.

Зазначимо, що, попри досить убогий та одноманітний образ радянських випускниць, білий фартух на темно-синій сукні не просто зберігся в пошані у сучасних школярок, але і продовжує набирати обертів. Наперекір політиці декомунізації та викриттю "совкової" культури, випускні в Україні дедалі частіше проводять саме в цьому стилі.


Жодна машина не пропустила "швидку": У Слов'янську лікарі не змогли врятувати 3-річну дитину

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:28

У Слов'янську Донецької області в результаті пожежі в приватному будинку загинула 3-річний дитина. Медики розповіли, що хлопчика можна б врятувати, передають Патріоти України. Трагічний інцидент стався 1 грудня, а першу допомогу дитині надали співробіт...

На курорті під Одесою будують дзеркальний туалет: Як виглядає це "диво" за 3 мільйони (фото)

п’ятниця, 3 грудень 2021, 16:44

У курортному місті Одеської області місті Южне будують дзеркальний туалет. Власне, дзеркальними вирішили зробити стіни цього "дива" архітектури. Зараз фасад вже зведений, і йдуть роботи з підведення вбиральні до комунікацій. Про це пише Suspilne, пере...