
Киянка Ірина Бучок розповіла, що її 12-річного сина оштрафували за проїзд без квитка у тролейбусі. Контролер просив перерахувати штраф на його особисту картку. У “Київпастрансі” вже відреагували на ситуацію. Про це Ірина Бучок розповіла у Facebook, зазначають Патріоти України.
25 вересня вона опублікувала пост, де розповіла, що її 12-річний син Артем їхав на тренування на Лісовий масив на 37-у тролейбусі. Школяр забув удома учнівський квиток, тож коли на зупинці “проспект Лісовий” зайшли контролери КП “Київпастранс”, вони почали вимагати штраф у 160 гривень.
За словами жінки, контролери погрозами змусили перерахувати суму штрафу з дитячої банківської картки на власну банківську картку контролера. Як доказ жінка опублікувала скриншот переказу.
“Так, він порушив правила проїзду, електронні квитки ніяк не виготовлять, але “розводити” дітей та контролерам поповнювати свої власні картки — це вже якось занадто”, ㅡ писала жінка.
Вже 28 вересня вона оприлюднила відповідь від “Київпастрансу”, де підприємство вибачилося перед Іриною та її сином, а також зазначило, що згаданого контролера вирішили звільнити. Окрім того, там пообіцяли провести інструктажі з іншими контролерами щодо належного виконання посадових обов’язків. За словами жінки, штраф також повернули.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...