Виховав хлопця і себе не забув: Контролер оштрафував київського школяра на 160 гривень, а гроші сказав надіслати на його картку

Киянка Ірина Бучок розповіла, що її 12-річного сина оштрафували за проїзд без квитка у тролейбусі. Контролер просив перерахувати штраф на його особисту картку. У “Київпастрансі” вже відреагували на ситуацію. Про це Ірина Бучок розповіла у Facebook, зазначають Патріоти України.

25 вересня вона опублікувала пост, де розповіла, що її 12-річний син Артем їхав на тренування на Лісовий масив на 37-у тролейбусі. Школяр забув удома учнівський квиток, тож коли на зупинці “проспект Лісовий” зайшли контролери КП “Київпастранс”, вони почали вимагати штраф у 160 гривень.

За словами жінки, контролери погрозами змусили перерахувати суму штрафу з дитячої банківської картки на власну банківську картку контролера. Як доказ жінка опублікувала скриншот переказу.

“Так, він порушив правила проїзду, електронні квитки ніяк не виготовлять, але “розводити” дітей та контролерам поповнювати свої власні картки — це вже якось занадто”, ㅡ писала жінка.

Вже 28 вересня вона оприлюднила відповідь від “Київпастрансу”, де підприємство вибачилося перед Іриною та її сином, а також зазначило, що згаданого контролера вирішили звільнити. Окрім того, там пообіцяли провести інструктажі з іншими контролерами щодо належного виконання посадових обов’язків. За словами жінки, штраф також повернули.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...