"Викликали вертушки, вони відмовили нах**": Окупант поскаржився, що командування кинуло загарбників на вірну смерть в Україні (перехоплення)

Російські окупанти під натиском Збройних сил України відступають і зазнають значних втрат. Із деяких рот загарбників залишилося всього кілька десятків особового складу. Про це свідчить нове аудіоперехоплення Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Зокрема, окупант розповів, як із роти, у якій був його племінник, після обстрілу вижило тільки 26 осіб, передають Патріоти України.

"Ми вчора тільки з передку вийшли. У мене племінник був у якомусь 141-му чи подібному взводі або роті. Ось їхню роту в…бали нах…й. Там 26 осіб живих залишилося. Я теж там був. Нас там теж роз…бали п…здець", – розповів він.

Загарбник додав, що коли вони намагалися відходити, їх не підтримували інші окупанти. "Ми почали вночі йти, з цього кільця їб…ного, ні арта наша, взагалі ніхто нас с…ка не підтримував. Із трьох полків 25 осіб у полі живих лишилося. Викликали вертушки, щоб прикрили, вони відмовили нах…й, поранених витягували під таким обстрілом", – розповів він.

Нажите "непосильним трудом": У голови Чернігівської обласної ВЛК знайшли $1 млн (відео)

четвер, 22 лютий 2024, 12:40

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної Військово-лікарські комісії в одній з квартир у Києві було знайдено майже $1 млн. Про це повідомляє «Суспільне», передають Патріоти України. Як зазначається, обшуки проводились 21 лютого в рамк...

Посилення мобілізації: Стало відомо, чи підлягають ФОПи бронюванню

четвер, 22 лютий 2024, 11:30

У зв'язку з запровадженням нових правил бронювання працівників від мобілізації, в Україні почав діяти новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабміну № 1487, пер...