"Викликали вертушки, вони відмовили нах**": Окупант поскаржився, що командування кинуло загарбників на вірну смерть в Україні (перехоплення)

Російські окупанти під натиском Збройних сил України відступають і зазнають значних втрат. Із деяких рот загарбників залишилося всього кілька десятків особового складу. Про це свідчить нове аудіоперехоплення Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Зокрема, окупант розповів, як із роти, у якій був його племінник, після обстрілу вижило тільки 26 осіб, передають Патріоти України.

"Ми вчора тільки з передку вийшли. У мене племінник був у якомусь 141-му чи подібному взводі або роті. Ось їхню роту в…бали нах…й. Там 26 осіб живих залишилося. Я теж там був. Нас там теж роз…бали п…здець", – розповів він.

Загарбник додав, що коли вони намагалися відходити, їх не підтримували інші окупанти. "Ми почали вночі йти, з цього кільця їб…ного, ні арта наша, взагалі ніхто нас с…ка не підтримував. Із трьох полків 25 осіб у полі живих лишилося. Викликали вертушки, щоб прикрили, вони відмовили нах…й, поранених витягували під таким обстрілом", – розповів він.

В Україні запускають проєкт із відновлення традиційних сільських хат: Що відомо

неділя, 28 червень 2026, 8:39

В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...

Під ковпаком: Кремль отримав новий інструмент контролю за смартфонами

неділя, 28 червень 2026, 8:30

У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який смартфон або інший пристрій використовується з конкр...