Викликані сусідами копи виявили страшну знахідку в київській квартирі (фото)

На лінію поліції звернулися мешканці під'їзду, які відчули неприємний запах.

У середу, 3 липня, в одній з квартир в Києві виявили тіла подружжя, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався за адресою вулиця Архітектора Вербицького, 22/1. На лінію поліції звернулися мешканці під'їзду, які відчули неприємний запах. Пізніше з'ясувалося, що джерело знаходиться в квартирі №229. Двері в квартиру були відкриті.

"За попередньою інформацією, коли прибули патрульні, то їх вже чекали сусіди. При огляді приміщень в кімнаті виявили тіла, що розкладалися, подружньої пари: чоловіка 1951 року народження та його дружини 1957 року народження. Тіло чоловіка перебувало на ліжку, а жінки на підлозі", - йдеться в повідомленні.

Як розповіли місцеві жителі, чоловік був лежачим і не вставав з ліжка, а жінка зловживала алкогольними напоями. На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка і буде з'ясовувати обставини того, що сталося.

Моторошний культ смерті, що прижився в поселенні перших землеробів Європи: ​Археологи розкрили таємницю безголових скелетів у Словаччині

четвер, 11 червень 2026, 6:24

Археологи дослідили велике неолітичне поселення поблизу словацького міста Врабле, де знайшли 77 безголових скелетів. За словами дослідників, останки стали такими після невідомого поховального ритуалу, а не різанини чи воєнного нападу, передає Popular...

Польська студентка закінчила навчання у Львові, але диплом так і не отримала: Що сталося

середа, 10 червень 2026, 23:50

Громадянка Польщі, яка чотири роки навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка, не змогла отримати диплом бакалавра навіть після успішного завершення навчання та захисту кваліфікаційної роботи, передають Патріоти України. Як в...