Виконала свій обов'язок до кінця: У покровську померла головний лікар міської лікарні, у якої діагностували COVID-19

На Донеччині померла очільниця лікарні Наталії Кандибко, у якої діагностували Covid-19. Жінці було 63 роки. Про це повідомляється на сторінці Покровської міської ради у Facebook, зазначають Патріоти України.

"На 63 році життя від коронавірусної хвороби померла Наталія Іванівна Кандибко – головний лікар КНП "Покровська міська лікарня Покровської міської ради Донецької області", - сказано в повідомленні.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Просто жах якийсь: У Китаї гуска почала нестися яйцями з чорними жовтками (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 6:10

У відео, яке чоловік на ім’я Чжу розмістив у соцмережі, пояснив, що на вигляд і запах яйця - нормальні, не зважаючи на колір жовтка. . Експерту з птахівництва встановили, що можливою причиною такого феномену могло стати те, що забруднення навколишньо...