Виконавець головної ролі в кінокартині "Довбуш" розповів про останню розмову з родичами-росіянами (відео)

Актор хотів багато чого сказати, але його промову перервав вибух, у цей момент окупанти били по Україні ракетами.

Актор заявив, що нині усі росіяни хочуть знищення України / скриншот

Актор Сергій Стрельніков, який зіграв головного героя у фільмі "Довбуш", розповів, що в РФ має родичів, з котрими до повномасштабного вторгнення підтримував зв'язок. Навіть намагався з ними адекватно поговорити, але не тлком вдалося.

Актор довго чекав на те, коли ж рідні люди з росії зателефонують йому після початку повномасштабної війни. А коли ті нарешті наважилися поговорити зі Стрельніковим, почули у відповідь лише лайку.

"У мене лишилися родичі в Росії, по батькові моєму покійному, це його брат і його сім'я. Я чекав дуже довго, коли ж вони усе ж наважиться і мені зателефонують. І коли вони мені подзвонили, я просто переключився на мат, і потім прилетіла якась їх довбана ракета. Рубанули світло, пропав інтернет, я не договорив. Я не зміг нормально з ними спілкуватися, почувши аргументи тієї сторони", - зізнався актор в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Також актор спілкувався з одним російським артистом, прізвище якого називати не став. За словами Стрельнікова, він не чекав на вибачення, але був неприємно вражений, коли зрозумів, що мешканці країни-агресорки просто "непробивні".

"Чим примітивніший мозок, тим легше туди насипати різного л*йна, розумієте, імперського", - пояснив артист.

Актор заявив, що нині усі росіяни хочуть знищення України, хоча й розуміють, що це неправильно. Втім, мешканки країни-агресорки не можуть відступитися, а тому прикриваються відмовками та підтримують війну.

"Вони все розуміють, але сприйняти це вони вже не можуть. Вони вже не можуть відступитися назад і тепер вони справді хочуть знищення України, усі", - додав Стрельніков.

Можливі проблеми зі здоров’ям та технікою: Названо дати магнітних бур у грудні

субота, 2 грудень 2023, 17:28

В останній місяць року земляни будуть спостерігати кілька магнітних бур, які можуть позначитися на здоров'ї людей та роботі електротехніки. Про це свідчать дані ресурсу Meteoagent, передають Патріоти України. Як відомо, магнітні бурі — це коливання маг...

Спочатку побив до смерті: На Львівщині чоловік розчленував тіло жінки у ванній кімнаті

субота, 2 грудень 2023, 15:29

У Львівській області 40-річний чоловік жорстоко забив до смерті 50-річну жінку, а потім розчленував її у ванній кімнаті. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, жорстоке вбивство ста...