
У Глобиному Полтавської області породіллі загрожує до п'яти років ув'язнення за те, що викинула новонароджену дитину у смітник на сміттєзвалищі. Про такий випадок повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов у соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
За його словами, правоохоронці встановили особу матері немовля. Нею виявилась 32-річна породілля. Свій вчинок вона не змогла пояснити. Вона має ще четверо неповнолітніх дітей, п'ятого вирішила позбутися, повідомив керівник поліції Київщини. Хлопчика вагою 2,5 кг та зростом 47 см шпиталізували у перинатальний центр.

Поліція повідомила жінці про підозру за фактом спроби навмисного вбивства новонародженої дитини. Відповідно до статті, їй загрожує обмеження або позбавлення волі на термін до п'яти років.
"Яким же інколи буває несправедливим цей світ! Деякі родини роками мріють про немовля. Заради поповнення в сім’ї вдаються до суворих обмежень, лікування і навіть оперативного втручання. А деякі можуть просто викинути свою дитину на смітник, - додав він.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...