Виламали двері та побили присутніх: У Житомирі п'яна компанія вломилася до міського центру обліку безпритульних

В Житомирі в ніч проти 27 квітня група п'яних чоловіків вчинила напад на міський центр обліку бездомних, поліція проводить перевірку, зазначають Патріоти України.

За даними поліції, четверо нетверезих чоловіків вчинили грабіж у центрі та поводилися неадекватно.

"Сьогодні вночі на наш заклад для бездомних осіб напала група людей в алкогольному сп'янінні. Застосувавши фізичну силу, вони зламали двері і почали бити клієнтів закладу. За те, що черговий викликав поліцію, вони у нього відібрали телефон", - повідомив директор благодійної організації "Міський центр обліку бездомних осіб" Владислав Паламарчук.

Поліція проводить всі необхідні заходи, спрямовані на з’ясування подробиць цієї події та визначається її правова кваліфікація.

Зазначимо, що центр обліку бездомних був відкритий в Житомирі як заклад соціальної допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тут, зокрема, годують і надають іншу підтримку безпритульним.

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...