Виламали двері та побили присутніх: У Житомирі п'яна компанія вломилася до міського центру обліку безпритульних

В Житомирі в ніч проти 27 квітня група п'яних чоловіків вчинила напад на міський центр обліку бездомних, поліція проводить перевірку, зазначають Патріоти України.

За даними поліції, четверо нетверезих чоловіків вчинили грабіж у центрі та поводилися неадекватно.

"Сьогодні вночі на наш заклад для бездомних осіб напала група людей в алкогольному сп'янінні. Застосувавши фізичну силу, вони зламали двері і почали бити клієнтів закладу. За те, що черговий викликав поліцію, вони у нього відібрали телефон", - повідомив директор благодійної організації "Міський центр обліку бездомних осіб" Владислав Паламарчук.

Поліція проводить всі необхідні заходи, спрямовані на з’ясування подробиць цієї події та визначається її правова кваліфікація.

Зазначимо, що центр обліку бездомних був відкритий в Житомирі як заклад соціальної допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тут, зокрема, годують і надають іншу підтримку безпритульним.

Хіти тижня. Харчуються радіацією: У Чорнобилі процвітає новий вид організмів-мутантів

середа, 19 лютий 2020, 3:00

За останні роки було зареєстровано 98 видів грибів, які навчилися харчуватися радіацією і спокійно себе почувають поряд з пошкодженим реактором. У Чорнобилі реактор буквально оточили організми, які харчуються радіацією. Як вони пристосувалися до такого...

Хіти тижня. Ібупрофен, ортофен, аспірин: Лікарка розповіла про небезпеку популярних препаратів

середа, 19 лютий 2020, 2:00

Кожен з нас частіше або рідше вживає різні знеболювальні препарати: хтось від головного болю, хтось від болю в суглобах тощо. Однак, як з'ясувалося, застосування різних нестероїдних протизапальних засобів пов'язане з підвищенням ризику інфаркту та інсу...