
За даними поліції, четверо нетверезих чоловіків вчинили грабіж у центрі та поводилися неадекватно.
"Сьогодні вночі на наш заклад для бездомних осіб напала група людей в алкогольному сп'янінні. Застосувавши фізичну силу, вони зламали двері і почали бити клієнтів закладу. За те, що черговий викликав поліцію, вони у нього відібрали телефон", - повідомив директор благодійної організації "Міський центр обліку бездомних осіб" Владислав Паламарчук.
Поліція проводить всі необхідні заходи, спрямовані на з’ясування подробиць цієї події та визначається її правова кваліфікація.
Зазначимо, що центр обліку бездомних був відкритий в Житомирі як заклад соціальної допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тут, зокрема, годують і надають іншу підтримку безпритульним.
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...