Виламали двері та побили присутніх: У Житомирі п'яна компанія вломилася до міського центру обліку безпритульних

В Житомирі в ніч проти 27 квітня група п'яних чоловіків вчинила напад на міський центр обліку бездомних, поліція проводить перевірку, зазначають Патріоти України.

За даними поліції, четверо нетверезих чоловіків вчинили грабіж у центрі та поводилися неадекватно.

"Сьогодні вночі на наш заклад для бездомних осіб напала група людей в алкогольному сп'янінні. Застосувавши фізичну силу, вони зламали двері і почали бити клієнтів закладу. За те, що черговий викликав поліцію, вони у нього відібрали телефон", - повідомив директор благодійної організації "Міський центр обліку бездомних осіб" Владислав Паламарчук.

Поліція проводить всі необхідні заходи, спрямовані на з’ясування подробиць цієї події та визначається її правова кваліфікація.

Зазначимо, що центр обліку бездомних був відкритий в Житомирі як заклад соціальної допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тут, зокрема, годують і надають іншу підтримку безпритульним.

Країна ЄС може переглянути правила для українців: Ось кому хочуть скасувати статус захисту

вівторок, 23 червень 2026, 8:57

Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...

Нині це може здивувати! Що виказувало заможну людину в СРСР

вівторок, 23 червень 2026, 8:30

За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...