Національна поліція затримала у Києві злочинне угруповання іноземців, яке впіймалося на постачанні наркотиків до Європи. До картелі причетний одіозний російський олігарх, який перебрався в Україну, Павло Фукс. На цьому наполягає видання "Znaj.ua" з посиланням на свої джерела в МВС, зазначають Патріоти України.
Перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін уточнив на своїй сторінці у Facebook, що у зловмисників вилучили 300 кг героїну.
"Ми, Національна поліція України, поступово наступаємо на міжнародну наркозлочинність і попуску їм уже не дамо. В результаті успішної роботи оперативниками департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України у столиці нашої держави затримані іноземні громадяни, які займалися постачанням та організацією транзиту через нашу країну до Європи героїну у великих обсягах", — йдеться у повідомленні Аброськіна.
Кількома тижнями раніше правоохоронці вилучили 600 кг героїну загальною вартістю $50 мільйонів.
За словами глави Національної поліції України Сергія Князєва, наркозбувачі використовували Київ як "склад" для заборонених речовин, а далі переправляли їх в інші держави. Одним із фігурантів резонансного розслідування зберігання 600 кг героїну під Києвом став екс-бізнесмен із Македонії.
Що стосується ролі скандального Фукса в цій схемі, то саме він налагодив постачання наркотиків з країн Середньої Азії. "У Фукса є серйозні покровителі у владній верхівці, через що його не вдавалося притягнути до відповідальності. Проте в період виборів і так званого перехідного періоду правоохоронці "накрили" вже дві великі партії героїну угрупування, пов'язаного з бізнесменом Фуксом", — розповіло джерело в МВС.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...