​Вилучено рекордну партію наркотиків: У Києві "накрили" героїновий картель, котрий організував російський олігарх​, - ЗМІ

Зміна влади принесла зміну "дахів" у корумпованій політико-бізнесовій верхівці української держави

Національна поліція затримала у Києві злочинне угруповання іноземців, яке впіймалося на постачанні наркотиків до Європи. До картелі причетний одіозний російський олігарх, який перебрався в Україну, Павло Фукс. На цьому наполягає видання "Znaj.ua" з посиланням на свої джерела в МВС, зазначають Патріоти України.

Перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін уточнив на своїй сторінці у Facebook, що у зловмисників вилучили 300 кг героїну.

"Ми, Національна поліція України, поступово наступаємо на міжнародну наркозлочинність і попуску їм уже не дамо. В результаті успішної роботи оперативниками департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України у столиці нашої держави затримані іноземні громадяни, які займалися постачанням та організацією транзиту через нашу країну до Європи героїну у великих обсягах", — йдеться у повідомленні Аброськіна.

Павло Фукс

Кількома тижнями раніше правоохоронці вилучили 600 кг героїну загальною вартістю $50 мільйонів.

За словами глави Національної поліції України Сергія Князєва, наркозбувачі використовували Київ як "склад" для заборонених речовин, а далі переправляли їх в інші держави. Одним із фігурантів резонансного розслідування зберігання 600 кг героїну під Києвом став екс-бізнесмен із Македонії.

Що стосується ролі скандального Фукса в цій схемі, то саме він налагодив постачання наркотиків з країн Середньої Азії. "У Фукса є серйозні покровителі у владній верхівці, через що його не вдавалося притягнути до відповідальності. Проте в період виборів і так званого перехідного періоду правоохоронці "накрили" вже дві великі партії героїну угрупування, пов'язаного з бізнесменом Фуксом", — розповіло джерело в МВС.


Хіти тижня. Це цікаво знати: 11 випадково виявлених капсул часу, які відкривають завісу таємниці минулого

субота, 21 вересень 2019, 22:30

Капсула часу – послання для майбутніх поколінь, яке зазвичай закладають в фундамент пам’ятників, будівель та інших об’єктів інфраструктури. Традиція закладати капсули часу народилася у жителів стародавнього Шумеру. Вони закладали таблички з обпаленої г...

Хіти тижня. Хвилююче питання: Коли подешевшає картопля

субота, 21 вересень 2019, 22:00

Професійні господарства ще тільки почали збирати пізні сорти картоплі. Прогнозують гарний врожай. Картопля подорожчала наприкінці минулого сезону. Зараз ціни високі через неврожай на ранні та середні сорти. Це пов'язано з посухою, розповів економіст ін...