Вилита королева Єлизавета! Качка прославилася в інтернеті через свій незвичний вигляд (фото)

Фото цієї пекінської качки публікували в журналах, на обкладинках британських таблоїдів та в рекламі.

Пекінська качка з Пенсільванії стала справжньою зіркою мереж. Її голову прикрашає корона з пір'я, що надає пташці благородного вигляду. Холі Мід з Пенсильванії тримає багато качок. Вона не розводить птахів для яєць чи пір'я. Усі качки тут – домашні улюбленці, інформують Патріоти України.

Одна із качок приваблює особливо багато уваги. Її звуть Гертруда, і це той випадок, коли ім'я цілком відповідає зовнішності.

У Гертруди на голові сформувалася своєрідна корона з пір'я. Вона нагадує перуку, які в давнину носили благородні дами й кавалери.

Через оригінальну зачіску Гертруду порівнювали з королевою Єлизаветою, Джорджем Вашингтоном, Альбертом Ейнштейном. Фото цієї пекінської качки публікували в журналах, на обкладинках британських таблоїдів та в рекламі.

Незвична качка живе в домі й носить підгузки. А ще пташка працює твариною емоційної підтримки: разом із власницею часто відвідує будинки престарілих та закриті заклади.

Копи "гумор" не оцінили: У Польщі українець вкрав гаманець і заховався від поліції під диваном (фото)

середа, 1 грудень 2021, 23:00

У Польщі 26-річний українець, який працює кур'єром, в одному із ресторанів Варшави вкрав гаманець відвідувача. Коли до нього прийшла поліція, він заховався під диваном і відмовлявся виходити. Про це повідомляє поліція Варшави, передають Патріоти Україн...

Колись людство стане їм зайвим? Перші у світі біороботи почали самовідтворюватися

середа, 1 грудень 2021, 22:20

Науковці університету Вермонта у США виявили, що створені ними перші у світі біороботи — ксеноботи мають здатність самовідтворюватися, повідомляють Патріоти України з посиланням на New Scientist. Ксеноботів вперше було створено минулого року за допомог...