Вимагає звільнити зовсім! Адвокат Зайцевої пішла в "атаку" в суді з несподіваною заявою (фото)

Адвокат фігурантки смертельного ДТП в Харкові Олени Зайцевої Юлія Плетньова вважає, що вина її підзахисної в жахливій трагедії значно завищена. Таку заяву вона зробила 14 серпня під час розгляду апеляції захисту на вирок суду, повідомляють Патріоти України.

На думку Плетньової, Зайцева не знімає з себе провини, але її вина в тому, що вона перевищила швидкість руху. Адвокат вважає, що головним винуватцем аварії є другий фігурант справи - Геннадій Дронов, автомобіль якого протаранив автомобіль Зайцевої.

Адвокат в суді підкреслила, що вина Зайцевої значно менше провини Дронова, що впливає на суми відшкодування шкоди потерпілим, яке, на думку суду, повинна бути не солідарною, а часткової.

Виходячи з усього цього, захист попросив суд пом'якшити покарання Зайцевої до 5 років позбавлення волі і звільнити від основного покарання, встановивши випробувальний термін. Також Плетньова вважає, що Дронов повинен покрити 70% компенсацій сім'ям загиблих і постраждалих. Зайцева погодилася з думкою свого адвоката.

Резонанс тижня. Обранцем став 58-річний німець: За скільки 19-річна харків'янка продала цноту на аукціоні (фото)

п’ятниця, 24 січень 2020, 14:00

Торги проходили на іноземному сайті ескорт-послуг. Про початок аукціону Катерина оголосила в грудні 2019 року, запросивши 100 тисяч євро. Для участі в торгах чоловіки повинні були мати як мінімум десять мільйонів євро. В ході аукціону ціна за цноту дів...

Відома російська актриса та екс-дружина нацбола Лимонова розповіла про смертельну хворобу

п’ятниця, 24 січень 2020, 13:45

У програмі Лери Кудрявцевої «Секрет на мільйон» 45-річна артистка розповіла про смертельне захворювання. Відома російська актриса, зірка серіалу «Швидка допомога» і колишня дружина Едуарда Лимонова Катерина Волкова шокувала відвертим зізнанням, передаю...