Вимагає звільнити зовсім! Адвокат Зайцевої пішла в "атаку" в суді з несподіваною заявою (фото)

Адвокат фігурантки смертельного ДТП в Харкові Олени Зайцевої Юлія Плетньова вважає, що вина її підзахисної в жахливій трагедії значно завищена. Таку заяву вона зробила 14 серпня під час розгляду апеляції захисту на вирок суду, повідомляють Патріоти України.

На думку Плетньової, Зайцева не знімає з себе провини, але її вина в тому, що вона перевищила швидкість руху. Адвокат вважає, що головним винуватцем аварії є другий фігурант справи - Геннадій Дронов, автомобіль якого протаранив автомобіль Зайцевої.

Адвокат в суді підкреслила, що вина Зайцевої значно менше провини Дронова, що впливає на суми відшкодування шкоди потерпілим, яке, на думку суду, повинна бути не солідарною, а часткової.

Виходячи з усього цього, захист попросив суд пом'якшити покарання Зайцевої до 5 років позбавлення волі і звільнити від основного покарання, встановивши випробувальний термін. Також Плетньова вважає, що Дронов повинен покрити 70% компенсацій сім'ям загиблих і постраждалих. Зайцева погодилася з думкою свого адвоката.

Не забудьте загадати бажання: Коли українці зможуть спостерігати пік зорепаду Оріоніди

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:36

Сприятиме астрономічним практикам тепла погода і безхмарне небо в більшості регіонів. Джерелом метеорного потоку Оріоніди є комета Галлея. Слід від комети добре видно двічі на рік: у другій половині жовтня (і це явище називається Оріоніди), а також в т...

"Милованов - дебіл": Коломойський прокоментував реакцію міністрів на жарт "Кварталу" про Гонтарєву

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:22

Олігарх заявив, що "сатира та гумор" ніяк не можуть вплинути на інвестклімат в Україні. Олігарх Ігор Коломойський назвав “дебілом” міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова. Про це він сказав в інтерв’ю ...