У вівторок, 21 березня Державне бюро розслідувань повідомило, що викрило заступника командира однієї з військових частин Одеської області, який вимагав 120 тисяч гривень у підлеглого військового, повідомляють Патріоти України.
У відомстві заявили, що заступник командира вимагав гроші за підписання документів на переведення до іншого військового підрозділу. В ДБР зазначили, що підполковник діяв у змові з начальником речової служби частини. «Вони вимагали від військового гроші за підписання обхідного листка та не ініціювання службової перевірки щодо нестачі бронежилетів. Обох зловмисників затримано під час отримання частини хабаря у сумі 100 тисяч грн», — сказано у повідомленні відомства.
Військовослужбовці підозрюються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище. (ч. 3 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років із конфіскацією майна.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...