Винахід вже запатентовано: У NASA знайшли швидший і дешевший спосіб дістатися до Місяця

Космічна організація показала, що вона виявила нову траекторію до Місяця, яка дозволить більш ефективно виконувати майбутні місії до нашого найближчого небесного сусіда, повідомляють Патріоти України з посиланням на Business Insider.

Новий метод NASA дозволяє невеликому безпілотному космічному кораблю відносно швидко досягати Місяця і при дуже невеликий витраті палива.

Метод, який був запатентований NASA, дозволяє безпілотному космічному апарату, по суті, з'єднуватися з супутниками зв'язку, щоб досягти високої навколоземної орбіти, перш ніж використовувати гравітацію Землі і Місяця для виконання маневру "рогатка" на Місяць.

У патенті маневр описується як "метод переведення космічного корабля з геосинхронної перехідної орбіти на місячну".

Першим космічним кораблем, який буде використовувати нову траекторію, буде Polarimeter Pathfinder Dark Ages (Dapper), місія, розроблена Університетом Колорадо в Боулдері, яка буде вперше записувати зі зворотного боку Місяця низькочастотні радіохвилі, які були випроменені під час раннього формування Всесвіту.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...