Винахідник створив велосипед з квадратними колесами, що здатний їздити (відео)

Автор YouTube-каналу The Q вирішив винайти велосипед. Взагалі ідея не нова, винахідники вже придумали кілька моделей з квадратними і навіть трикутними колесами. Але цього разу вийшла цілком робоча модель. За бажання, виявляється, і справді можна кататися на квадратних колесах.

Принцип дії схожий на танкові гусениці. Самі собою колеса не котяться. Вони є зварною конструкцією, поверх якої натягнуті велосипедні ланцюги з покриттям з гумових шин. Педальний привід рухає не колесо, а протектор на ланцюгах.

Такий велосипед їздить будь-якою дорогою, на ньому можна повертати. Але навряд чи він замінить традиційний велосипед з круглими колесами, адже подолати на ньому висоту навіть у пару сантиметрів дуже проблематично.

Більше не "виконувач обов'язків": Шовковський став повноцінним головним тренером "Динамо"

понеділок, 11 грудень 2023, 17:30

Київське "Динамо" призначило Олександра Шовковського повноцінним головним тренером команди. Про це повідомляється на офіційному сайті столичного клубу. Деталі контракту СаШо з "біло-синіми" поки не оголосили, передають Патріоти України. До цього Шовко...

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...