"Винятковий": В інтернеті знайшли нового сердитого кота (фото)

Оригінальна сердита кішка, відома як Соус Тардар нещодавно померла, але її безсмертна спадщина обов'язково буде жити, повідомляють Патріоти України.

Її місце займе новий сердитий кіт Луїс - 6-річний перський кіт з Остіна, штат Техас. Хоча його шанувальники ще не настільки великі-Луїс вже зібрав понад 3000 послідовників, тоді як оригінальний Grumpy cat мав майже 3 мільйони.

"Луїс-чистокровний перс, але більшість людей сумнівається у тому, що він є винятком", - каже власник Луїса ЗМІ.

Люди люблять його великі мармурові очі, які він часто мружить. Луїса тепер називають "новим сердитим котом", але насправді він дуже милий, щасливий і грайливий. Він любить потирати голову, ганятися за лазерами і грати з іграшками", - каже власник нового сварливого кота.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.