У Білорусі пандемія коронавірусу стала причиною високої смертності, а трупи намагаються приховати. Про це пишуть в Telegram-каналі "Білорусь головного мозку", передають Патріоти України.
В інтернеті з'явилося відео як вночі виносять мертву людину з будівлі лікарні. Таку ситуацію помітили в Барановичах. Труп виносили з відділення гінекології, яке вважається пологовим будинком, перепрофільованим під хворих коронавірусом і пневмонією.
"Читачі скаржаться, що якщо тести і беруть, то результатів потрібно чекати по 7-10 днів. Людина може померти і не дочекатися тесту на коронавірус", - написали в мережі.
Зазначимо, що в Білорусі за час пандемії офіційно зареєстровано 16 705 заражених коронавірусом. Від COVID-19 померли 99 осіб.
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...
Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...