Виносив дівчат, незважаючи на власні опіки: Герой, який рятував людей під час НП з окропом у ТРЦ Києва (фото)

​Коли рятувальна операція була завершена, охоронець звернувся за допомогою до медиків, які діагностували у нього опіки ніг II-го ступеня.​

Один з охоронців торгово-розважального центру "Ocean Plaza", який 13 січня затопило окропом через прорив теплотраси, з обпаленими ногами виніс на руках дівчину і допомагав виводити відвідувачів кафе. Про геройський вчинок повідомили в прес-службі ГУ ДСНС в місті Києві, передають Патріоти України.

Під час аварії на магістральній лінії гарячого водопостачання на вулиці Антоновича в Києві сталося підтоплення нульового і мінус першого поверхів торгово-розважального центру "Ocean Plaza". До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів евакуацією відвідувачів займалися охоронці ТРЦ.

Один з них, 25-річний Микола Джавлах прийняв інформацію, що на нульовому поверсі в магазині одягу знаходяться три дівчини. Майже вся площа підлоги магазину була підтоплена гарячою водою, а через гарячий пар було важко дихати, тому дівчатам важко було вибратися самостійно.

"Не гаючи часу, герой-охоронець вивів двох дівчат на безпечну територію і повернувся в магазин, щоб врятувати третю. На той час ноги сильно обпекло, було важко ходити, відпочити не було часу, адже кожну хвилину ситуація ускладнювалася. Спочатку хлопець хотів зняти взуття , але потім зрозумів, що ідея погана. Взявши дівчину на руки, Микола Джавлах швидко, проте обережно, поніс врятовану на вулицю ", - розповіли історію мужнього вчинку в прес-службі ГУ ДСНС.

Після порятунку дівчат з магазину, Микола Джавлах разом з колегами надавав допомогу відвідувачам кафе "Руколла", які опинилися в гарячій пастці.

Коли рятувальна операція була завершена, охоронець звернувся за допомогою до медиків, які діагностували у нього опіки ніг II-го ступеня.

Хіти тижня. Коронавірус вразив всесвітньо відомого письменника

четвер, 2 квітень 2020, 16:00

Письменник наголосив, що невдовзі розповість детальніше про стан свого здоров'я та симптоми Covid-19. Проте поспішив заспокоїти прихильників, що його особисті побоювання щодо смертельного вірусу були значно страшнішими, ніж виявилися в реальності. Тому...

Майже тисяча за добу: Іспанія побила антирекорд за кількістю загиблих через COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 15:13

В Іспанії за добу від коронавірусу COVID-19 померло рекордна кількість людей – 950. Всього число жертв хвороби склало 10 003 осіб, передають Патріоти України. Всього станом на 2 квітня в країні заражені понад 110 тисяч осіб, при цьому майже 73,5 тисячі...