Винуватець чергового вимирання: Вчені знайшли слід найбільшого метеориту, котрий коли-небудь падав на Землю

Факт його існування вирахували ще сторіччя тому
На півдні Лаосу виявили кратер, який залишився від зіткнення Землі з найбільшим в історії планети метеоритом близько 800 тисяч років тому. Про це повідомляється в дослідженні на сайті Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America, зазначають Патріоти України.

Так, за інформацією видання, його вдалося виявити завдяки чорним склоподібним утворенням - "тектітов". Він знаходиться на півдні Лаосу і займає близько 15 кілометрів. При цьому, вчені стверджують, що раніше його не знаходили через те, що він знаходиться під молодим вулканічним полем. В останні місяці цю територію перевірили за допомогою замірів магнітного поля і виявили прихований кратер.

"Великий кратер, з якого ці тектіти виходять, не вдавалося знайти протягом століття. Хоча досить давно докази вказували на місцевість десь поблизу Індонезії", - відзначають вчені.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...