Винуватець чергового вимирання: Вчені знайшли слід найбільшого метеориту, котрий коли-небудь падав на Землю

Факт його існування вирахували ще сторіччя тому
На півдні Лаосу виявили кратер, який залишився від зіткнення Землі з найбільшим в історії планети метеоритом близько 800 тисяч років тому. Про це повідомляється в дослідженні на сайті Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America, зазначають Патріоти України.

Так, за інформацією видання, його вдалося виявити завдяки чорним склоподібним утворенням - "тектітов". Він знаходиться на півдні Лаосу і займає близько 15 кілометрів. При цьому, вчені стверджують, що раніше його не знаходили через те, що він знаходиться під молодим вулканічним полем. В останні місяці цю територію перевірили за допомогою замірів магнітного поля і виявили прихований кратер.

"Великий кратер, з якого ці тектіти виходять, не вдавалося знайти протягом століття. Хоча досить давно докази вказували на місцевість десь поблизу Індонезії", - відзначають вчені.

Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

вівторок, 21 березень 2023, 16:25

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України. Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розви...

Перше місто в Україні завершує опалювальний сезон: Де та коли відключать опалення

вівторок, 21 березень 2023, 15:52

У Дніпрі будуть відключати опалення у домівках з завтрашнього дня, 22 березня. Воно стане першим містом в Україні, де завершать опалювальний сезон у 2023 році, передають Патріоти України з посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенк...