Виникають проблеми з серцем: У США підтвердили небезпечну побічну реакцію після вакцин Pfizer і Moderna

Вакцини від коронавірусу компаній Pfizer і Moderna можуть викликати небезпечний побічний ефект у молодих чоловіків – запалення серця. Про це повідомляє Reuters з посиланням на звіт Центрів США по контролю і профілактики захворювань, передають Патріоти України.

Розслідування безпеки препаратів почалося після того, як МОЗ Ізраїлю повідомив про можливий зв'язок між Pfizer і захворюванням. Зазначається, що після другої дози вакцин у чоловіків віком 12-24 роки діагностували запалення серця протягом тижня після уколу. Деяким пацієнтам потрібна була госпіталізація, проте більшість з них повністю позбулися симптомів.

"У осіб віком від 16 до 24 років після введення другої дози вакцини було зареєстровано 283 випадки запалення серця. Це можна порівняти з очікуваннями від 10 до 102 випадків для цього вікового діапазону на основі фонової захворюваності населення США", – йдеться в повідомленні CDC.

Ще одна система моніторингу показала збільшення частоти серцевих запалень у людей від 16 до 39 років після другого щеплення порівняно з частотою, яка спостерігається після першої дози. У компаніях Moderna і Pfizer поки не встановили зв'язок між серцевими захворюваннями і вакцинами.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...