Випадковість чи ні? В Instagram та Facebook серед геолокацій є "ЛДНР" (фото)

У соціальній мережі Instagram користувачі можуть відзначати своє місце розташування як у "ДНР", так і в "ЛНР", передають Патріоти України.

Якщо користувач вирішить завантажити відео або фото у свою стрічку новин, то може вільно поставити геолокацію “ДНР”, “ЛНР”, “Луганськ ЛНР”, “ДНР Новоросія” та інші. Також користувачі соцмережі таку позначку можуть публікувати у своїх сторіс.

Геолокації в Instagram користувачі можуть створювати самостійно. Для цього достатньо зареєструвати бізнес-сторінку в Facebook з назвою і розташуванням, яке вам необхідно.

Після цього геолокація буде доступна для вибору в Instagram. Крім того, її зможуть експлуатувати й інші користувачі. Така ж ситуація спостерігається відповідно і в Facebook.

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...

Як легко перенести магнітні бурі: Медики дали найбільш ефективні поради для метеозалежних

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:37

Магнітні бурі у жовтні були настільки сильними, що на головні болі та погіршення самопочуття скаржилися навіть ті, хто не має схильності до метеозалежності. За даними фахівців листопад також стане дуже складним місяцем і очікується не менше 7 геомагніт...