Випала з вікна 8-го поверху та дивом вижила: В Одесі 14-річна дівчинка хотіла вчинити самогубство

В Одесі 14-річна дівчинка хотіла вчинити самогубство. Вона дочекалась поки її мама піде з дому, після чого вистрибнула з вікна 8-го поверху висотки. Про це повідомили в Охматдиті, передають Патріоти України.

Дівчинка дивом вижила, її врятувало дерево. При падінні вона вдарилась об гілки і вже після цього впала на землю. У дівчинки діагностували перелом кісток лицьового черепа та руки.

Виявилось, що дівчинка мала психічний розлад, який виявили у неї ще до початку війни. Останнім часом вона перебувала у депресивному стані, а через російське вторгнення за кордон поїхали більшість друзів Віолетти. Коли мати дівчинки повернулась додому, то одразу зрозуміла, що її донечка хотіла вчинити самогубство, адже побачила відчинені вікна.

"Віолетта надійшла до нас наприкінці серпня. У неї був багатоуламковий перелом кісток лицевої частини черепа. Була потрібна велика реконструктивна операція. Особливість у тому, що слід провести фіксацію кісток за допомогою титанових пластин з гвинтами. Буквально протягом 3-4 години волонтери знайшли, все привезли, і ми зробили операції", – розповів лікар-хірург Олег Голубченко.

Нині дівчинці вже краще, вона навіть почала ходити. Вона поки не може розмовляти, бо у її щелепі вставлені титанові пластини. З дівчинкою працюють психологи. Її планують виписати вже через тиждень-півтора.

Як зміняться ціни на квартири в Україні і де буде найбільший попит: Експертка дала відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:22

В Україні ціни на нерухомість у 2024 році, ймовірно, падатимуть не будуть, більше того, вони будуть лише зростати. Але швидкість відновлення ринку нерухомості напряму залежатиме від ситуації на фронті. Про це розповіла юристка у сфері містобудування та...

Забули зачинити вікно: У Чехії номер із туристами заполонили кажани (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:50

Пара туристів, яка приїхала в Чехію та зупинилася в тризірковому готелі Art Nouveau Sloven у місті Пльзень, дуже сильно пошкодувала, що залишила на ніч відчиненим вікно в номері 212. Вони також відчинили двері, які ведуть у коридор, через виснажливу сп...