Випробовують громадську думку? "Інтер" зібрався показувати радянські фільми про війну 23 лютого

Телеканал “Інтер” підготував спеціальну програму до Дня радянської армії 23 лютого. Про це повідомляється на сайті телеканалу, передають Патріоти України.

Зокрема, у цей день на телеканалі пройде марафон під назвою “Всім, хто залишився вірним своїй Батьківщині, присвячується”. В рамках нього планується показ двох радянських фільмів – “В зоні особливої уваги” і “Хід у відповідь”, а також серіалу “Захват”, виробництва “07 Продакшн”.

Нагадаємо, в 2014 році президент Петро Порошенко переніс День захисника вітчизни з 23 лютого на 14 жовтня. Тоді він заявив, що святкування Дня захисника України 14 жовтня, на свято Покрови, буде сприяти формуванню національної свідомості населення країни та патріотичного виховання молоді.

Хіти тижня. Про колишнє життя можна забути? Вчені знайшли незвичайний наслідок COVID-19 у пацієнтів, які перехворіли

п’ятниця, 25 вересень 2020, 3:00

Одним з головних наслідків коронавірусу після одужання людини є втома. Більше половини людей, що видужали, повідомляли про цю ознаку. Про це повідомляється у дослідженні журналу MedRxiv, передають Патріоти України. В ірландській лікарні вивчили історії...

Хіти тижня. Дружина - ровесниця його внучки: 90-річний Чапкіс одружився в четвертий раз

п’ятниця, 25 вересень 2020, 0:35

Обраниця хореографа молодша за нього на 51 рік. Український хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. Про це 90-річний артист повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу, передають Патріоти ...