Випущений 1957 року в єдиному екземплярі Сhevrolet Сorvette продають за $2 млн

На аукціоні за 2 млн доларів виставили перламутрово-білий родстер Chevrolet Corvette, який був випущений 1957 року в єдиному екземплярі. Автомобіль унікальний ще тим, що він першим примірив позначення Super Sport (SS), що свідчить про суперпотужність і швидкість марки, повідомляють Патріоти України з посиланням на "За кермом".

Раритетна машина використовувалася, щоб продемонструвати на той час нову технологію упорскування палива Rochester Ramjet, розвиваючи 293 кінські сили. У Chevrolet встановили 4,6-літровий двигун V8.

Крім перламутрового кольору, на автомобіль додали синю смугу як символ гоночних авто цієї марки, замінивши складний дах двома вітровими ковпаками в аерокосмічному стилі.

Американське авто продали партнеру Chevrolet у Мічигані Шерлі Вілсі, після чого воно переходило з одного дилерського центру до іншого. На цьому пригоди родстера не закінчилися, у 60-х роках його продали приватній особі, а потім розбили його внаслідок аварії, через участь у вуличних перегонах на ньому. Його відновили у 1997 році.

Наразі Chevrolet Corvette виставили на аукціоні Mecum із пробігом 7 тисяч км.


Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...