Випущений 1957 року в єдиному екземплярі Сhevrolet Сorvette продають за $2 млн

На аукціоні за 2 млн доларів виставили перламутрово-білий родстер Chevrolet Corvette, який був випущений 1957 року в єдиному екземплярі. Автомобіль унікальний ще тим, що він першим примірив позначення Super Sport (SS), що свідчить про суперпотужність і швидкість марки, повідомляють Патріоти України з посиланням на "За кермом".

Раритетна машина використовувалася, щоб продемонструвати на той час нову технологію упорскування палива Rochester Ramjet, розвиваючи 293 кінські сили. У Chevrolet встановили 4,6-літровий двигун V8.

Крім перламутрового кольору, на автомобіль додали синю смугу як символ гоночних авто цієї марки, замінивши складний дах двома вітровими ковпаками в аерокосмічному стилі.

Американське авто продали партнеру Chevrolet у Мічигані Шерлі Вілсі, після чого воно переходило з одного дилерського центру до іншого. На цьому пригоди родстера не закінчилися, у 60-х роках його продали приватній особі, а потім розбили його внаслідок аварії, через участь у вуличних перегонах на ньому. Його відновили у 1997 році.

Наразі Chevrolet Corvette виставили на аукціоні Mecum із пробігом 7 тисяч км.


Новопризначений намісник Києво-Печерського монастиря звернувся до ченців із закликом залишатися у Лаврі і переходити до ПЦУ (відео)

середа, 29 березень 2023, 21:22

Принаймні частина братії вже вирішила перейти до ПЦУ і не залишить стіни Лаври слідом за керівництвом УПЦ МП та попереднім намісником Павлом Лебедєм. Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визначив архімандрита Авраамія (Лотиша) в...

"Була думка піднятися по зброю": Вагітна снайперка Емеральд розповіла про конфлікт із охоронцем ЖК

середа, 29 березень 2023, 21:14

Вагітна снайперка Євгенія Емеральд розповіла, що охоронець житлового комплексу, де вона мешкає, нахамив їй і не хотів пропускати жінку на автомобілі її чоловіка. Про це снайперка повідомила у своїх Instagram-сторіз, передають Патріоти України. Емеральд...