
У Києві випускник Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка єдиний у нашій країні, хто склав три ЗНО-2021 на 200 балів. Ім'я підлітка-вундеркінда Денис Кінзерський. Про старанного учня розповіли в сюжеті ТСН. Хлопець повідомив журналістам, на що витратить президентську стипендію за відмінний результат незалежного оцінювання (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки), передають Патріоти України.
На 200 балів підліток склав тести з хімії, біології та математики. З української мови випускник отримав 196 балів. Денис став справжньою гордістю фізматліцею і вразив деяких учителів. Насамперед результатом з математики.

"У мене в шкільному атестаті з геометрії 11, з алгебри 10. Досягти таких результатів на ЗНО мені вдалося завдяки гарним учителям ліцею та репетиторам", – розповів Денис Кінзерський.
Хлопець дуже полюбляє біологію і планує студіювати її в Інституті високих технологій КНУ. За такі результати ЗНО Денис буде отримувати президентську стипендію у розмірі 10 тисяч гривень щомісяця упродовж одного року. Крім того, за ним збережеться право на отримання студентської стипендії. Денис Кіндзерський планує відкладати свою стипендію на навчальні курси та на здобуття другої вищої освіти.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...