
У Києві випускник Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка єдиний у нашій країні, хто склав три ЗНО-2021 на 200 балів. Ім'я підлітка-вундеркінда Денис Кінзерський. Про старанного учня розповіли в сюжеті ТСН. Хлопець повідомив журналістам, на що витратить президентську стипендію за відмінний результат незалежного оцінювання (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки), передають Патріоти України.
На 200 балів підліток склав тести з хімії, біології та математики. З української мови випускник отримав 196 балів. Денис став справжньою гордістю фізматліцею і вразив деяких учителів. Насамперед результатом з математики.

"У мене в шкільному атестаті з геометрії 11, з алгебри 10. Досягти таких результатів на ЗНО мені вдалося завдяки гарним учителям ліцею та репетиторам", – розповів Денис Кінзерський.
Хлопець дуже полюбляє біологію і планує студіювати її в Інституті високих технологій КНУ. За такі результати ЗНО Денис буде отримувати президентську стипендію у розмірі 10 тисяч гривень щомісяця упродовж одного року. Крім того, за ним збережеться право на отримання студентської стипендії. Денис Кіндзерський планує відкладати свою стипендію на навчальні курси та на здобуття другої вищої освіти.
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...
За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...