Випила шість літрів води: На Запоріжжі п'ятирічна дівчинка впала в кому

У Запорізькій області п'ятирічна дівчинка впала в кому, після того як батьки напоїли її шістьма літрами води, повідомляють Патріоти України.

Дівчинку з Мелітополя доправили в Запорізьку обласну дитячу клінічну лікарню 24 березня із судомами і втратою свідомості. Згодом дитина впала в кому. Спершу медики підозрювали менінгіт, але початкового діагнозу не підтвердили. Лікарі діагностували в дівчинки набряк мозку, причиною якого могла стати велика кількість випитої нею води.

Батьки розповіли, що в дитини була блювота, і вони намагалися їй промити шлунок у домашніх умовах. Медики борються за життя дитини. Агентству повідомили, що наразі у стані дівчинки з'явилася позитивна динаміка. Як зазначає "РИА Мелитополь", батьки стверджують, що блювота у дитини почалася раптово, і продуктів сумнівної якості вони дівчинці не давали.

Хіти тижня. "Все "достижения" СССР базируются на самом настоящем рабском труде", - Мирович (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 1:00

"Так, друзья, - сегодня будет пост о том, как все "советские достижения промышленности" были построены с помощью рабского труда. В лживом советском гимне СССР есть такие строки - "Союз нерушимый республик свободных сплотила навеки великая Русь, да здра...

Спонсором буде Китай: У Росії хочуть побудувати гігантський православний суперсобор

вівторок, 21 січень 2020, 0:29

Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту. Під Єкатеринбургом може з'явитися найбільший в світі православний собор місткістю 37 тисяч осіб, передають Патріоти України. Проект пов'язують з отцем Сергієм, одним із засновників р...