Випила шість літрів води: На Запоріжжі п'ятирічна дівчинка впала в кому

У Запорізькій області п'ятирічна дівчинка впала в кому, після того як батьки напоїли її шістьма літрами води, повідомляють Патріоти України.

Дівчинку з Мелітополя доправили в Запорізьку обласну дитячу клінічну лікарню 24 березня із судомами і втратою свідомості. Згодом дитина впала в кому. Спершу медики підозрювали менінгіт, але початкового діагнозу не підтвердили. Лікарі діагностували в дівчинки набряк мозку, причиною якого могла стати велика кількість випитої нею води.

Батьки розповіли, що в дитини була блювота, і вони намагалися їй промити шлунок у домашніх умовах. Медики борються за життя дитини. Агентству повідомили, що наразі у стані дівчинки з'явилася позитивна динаміка. Як зазначає "РИА Мелитополь", батьки стверджують, що блювота у дитини почалася раптово, і продуктів сумнівної якості вони дівчинці не давали.

Відомий хорватський футболіст готується стати головним тренером "Шахтаря"

субота, 19 вересень 2020, 21:46

Даріо Срна грав за "Шахтар" 14 років. Після виступу за "Кальярі" у сезоні 2018/19 повернувся до лав чемпіона України як менеджер. Карло Ніколіні став помічником Даріо Срни. На перший погляд, мотив призначення очевидний: віддячити італійцю за вірність ....

З архіву ПУ. "Уважаемый Владимир Владимирович, я - россиянин, православный, женат": Мережа підняла на сміх культового мачо-актора за плазування перед "царем"

субота, 19 вересень 2020, 21:00

Нерозуміння людей викликає не бажання артиста мати свій театр, а форма, в якій він подав своє прохання. "Уважаемый Владимир Владимирович, я вас приветствую меня зовут Дмитрий Певцов, я – россиянин, православный, женат. За моей спиной Институт современн...